A 2016. decemberében több éves felújítást követően visszakapott Opel Astra F volt járőrautónk - lásd korábbi cikkünket - első „fellépése” a szentgotthárdi Opel gyár családi napján volt 2017. szeptember 23-án. Még a gyári dolgozók is rácsodálkoztak, hogy milyen szép lett a felújítás, sokan nem átallottak olyan megjegyzést is tenni, hogy mind a fényezés, mind a műszaki állapot jobb, mint a gyári (különös tekintettel arra, hogy a motortérben is csak a szükséges alkatrészek kerültek lecserélésre). Astránk nem egyedül, hanem a bátyjával (Lada 1200) tett látogatást a szülői házban.
R.A.
A 2014. évi tekeversenyt november 30-ára hirdettük meg. Az előző évihez hasonlóan 3 hölgy és 7 férfi versenyző volt. A hölgyek kezdték a megmérettetést.