A korona vírus járvány kapcsán több mindenben próbálunk tenni, segíteni tagjainkon és kollégáinkon, mint tudjátok. Legújabb ötletünk a rendőr és tűzoltó mintás anyagból készített szájmaszk. Az anyagot mi vásároltuk, a szájmaszkok kiszabását és megvarrását Németh Ferenc nyugdíjas tűzoltó tagtársunknak (Németh Csomagolástechnika) köszönhetjük. Az első elkészült adag kiosztása megtörtént, a továbbiak készítése folyamatban. Tehát aki még nem kapott az is fog. Vigyázzatok magatokra és szeretteitekre (természetesen az említett vidám szájmaszkjainkban).
Ribes Attila
Szlovén rendőr kollégákkal már több határon átnyúló szakmai rendezvényen (lásd pl. korábbi cikkünket a szlovén állam megalakulása alkalmából szervezett kiállításon) valamint szlovén IPA rendezvényen (mint pl. az októberi szlovén országos kongresszuson) találkoztunk, ismerkedtünk. Most azonban közvetlenül hívott meg minket a Lendvai IPA Szervezet a korábban már kialakult kezdeti ismeretség alapján.