Idén immáron második alkalommal vettünk részt a Szombathelyen 2024. augusztus 04-én megrendezett Sárkányhajó Fesztiválon SÜSÜ-KÉK nevű csapatunkkal. A tavalyi időnkhöz képest négy másodpercet javítva 7. helyezést értünk el. Egy remek hangulatú napot töltöttünk el együtt, figyeltünk a hidratálásra is, a kalóriákra is. Köszönet a szurkolóknak is a lelkes buzdításért. Fülöp Gábor barátunkért is eveztünk. Jövőre folytatás következik!
Darabosné Karba Katalin
A képgalériát ide kattintva nézheted meg!
A 2014. évi tekeversenyt november 30-ára hirdettük meg. Az előző évihez hasonlóan 3 hölgy és 7 férfi versenyző volt. A hölgyek kezdték a megmérettetést.