Március 23-án rendeztük meg hagyományos darts versenyünket Szombathelyen, a Sebrano Pizzériában. A versenyt női és férfi kategóriában hirdettük meg. A rendezvény nagyon jó hangulatú volt, ugyan nem volt száááznyolcvaaaaaaaan, a tripla egy azonban komoly kihívást jelentett. Gratulálunk a helyezetteknek és köszönet mindenkinek a részvételért. Továbbra is szeretettel várunk mindenkit a rendezvényeinken!
Darabosné
A képgalériát ide kattintva nézheted meg!
A 2014. évi tekeversenyt november 30-ára hirdettük meg. Az előző évihez hasonlóan 3 hölgy és 7 férfi versenyző volt. A hölgyek kezdték a megmérettetést.
Idén is megszerveztük a „törpéknek” hagyományosMikulás váró esténket. Mint a korábbi években, most is az RVE SzombathelyiSzervezetével közösen „hoztuk össze” a programot.